Ücretsiz Numara Sorgulama Nasıl Yapılır 2021?

 Bilinmeyen numaralardan davet alabilmek ve bu çağrıların kimden geldiğini öğrenmek tüm cep telefonu kullanıcıların en naturel hakkıdır. Bu hususta tasarlanan değişik yöntemler bulunmaktadır. Modern bir insanın gün içinde en çok kullandığı aygıt dahi cep telefonu olmaya başladı. Bilinmeyen numaralardan gelen çağrılar çoğunlukla yanıtsız kalsa dahi telefon kullanıcıları kimin yönünden arandıklarını öğrenmek isterler. İsimden Numara Sorgulama Bilinmeyen bir numara yönünden çoğu kere kere aranmak ve sizi kimin aradığını bilmemek insanı epey rahatsız eden bir olaydır. Bu halde operatörler vasıtasıyla rastgele bir sonuca ulaşılamadığında uygulanabilecek değişik işlemler vardır. Whatsapp yeni özelliği ile kullanıcılarına meçhul numaraların kimin üstüne kayıtlı olduğunun verisini güçlük çıkarmadan sunuyor. 


Ücretsiz numara sorgulama servisleri bu nedenden var. İster hacet yok cep telefonu numaralarımızı pekçok yere vermek halinde kalıyoruz. Engellemeyi unuttuğunuz eski sevgiliniz, sadece birkaç prosedür yaptığınız bir işletme yahut hatta de Balkanlar’dan gelen soğuk üçkağıtçı rüzgarı. Bu hatları çok zorda kalmadığınız sürece kullanmanız pek tavsiye edilmiyor. Ücretsiz numara sorgulama yapmadan evvela dikkat etmeniz gerekli olanlar: Ücretsiz numara sorgulama yapabileceğiniz pekçok taşınabilir aplikasyon bulunmaktadır ama burada dahi bir emniyet hali söz hususu. Bu taşınabilir programlar ne kadar bilindik olursa olsun cep telefonlarınıza ve size ilişkin pekçok bilgiye erişebiliyorlar . Ücretsiz numara sorgulama yapabileceğiniz programlar: 10 milyondan çok yüklenme sayısıyla taşınabilir aplikasyon mağazalarında en çok indirilen programlardan biri Arayan Kimliği ve Numara Bulucu. Teknoloji çok güçlendi.


 call Ücretsiz numara sorgulama hizmeti veren taşınabilir programlar arasından en çok indirilen ve kullanıcılar yönünden en yüksek puanlara yaraşır görülmüş olan taşınabilir programları gördünüz. Bu taşınabilir programlar arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Vodafone, Turkcell, Avea ve Türk Telekom numaralarından 11842'yi arayarak, 24 saat süresince istediğiniz Vodafone abonesinin cep telefonu numarasına yahut sizi arayan bir abonenin ad-soyad-şehir verilerine ulaşabilirsiniz. Diğer GSM meçhul numaraları için cep telefonunuzdan doğrudan 11832 numarasını arayarak Turkcell Bilinmeyen Numaralar servisine, 11855 numarasını arayarak Avea Bilinmeyen Numaralar servisine ulaşabilirsiniz. Sorgulanan abone verilerinin verilmesini kabul etmişse, talep yapan aboneye alakalı numaranın hangi isimle kayıtlı olduğu bilgisi kısa mesajla gönderilir. Müşteri hizmetleri için harika sitelerde var.


 Türk Telekom internet sitesi üzerinden yaptığınız isimden numara sorgulama işlemleri bedavadır. 11855 numaralı hattı arayarak uygulanan görüşmeler dakika başı 1.60 TL, *100# yöntemini kullanarak uygulanan sorgulamalar şayet ileti başı 1.60 TL olarak belli bir ücrete sahip. Ücretsiz numara sorgulama yapabileceğiniz programlar: 10 milyondan çok yüklenme sayısıyla taşınabilir aplikasyon mağazalarında en çok indirilen programlardan biri Arayan Kimliği ve Numara Bulucu. Bu taşınabilir programlamayı kullanarak, tanımadığınız cep telefonu yahut durağan hat numarasını bulabilir ve isterseniz numaranın size ulaşmasını engel olabilirsiniz. Bu taşınabilir aplikasyon dahi 10 milyondan çok indirme sayısına sahip.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tüm Linklerim. Hepsi İndex alsın bakalım.

Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma